Sprawdź, jak zapisać Twoje dziecko do naszego przedszkola!

ZASADY REKRUTACJI

Twoje dziecko ma 3, 4, 5 lub 6 lat? Planujesz zapisać je do naszego przedszkola? A może chcesz zmienić przedszkole, do którego teraz chodzi? Znajdziesz tu najważniejsze informacje, jak zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola.

• Jeśli twoje dziecko chodzi już do przedszkola, ale chcesz, żeby chodziło do naszego – umów się na spotkanie z nami.
  • Jeśli chcesz zapisać dziecko po raz pierwszy do przedszkola – umów się na spotkanie.
Kto może zapisać dziecko?

Rodzice albo opiekunowie prawni dziecka. Opiekun prawny dziecka to osoba, której sąd powierzył sprawowanie opieki nad dzieckiem.

Ile lat może mieć dziecko?

Z wychowania przedszkolnego korzystają dzieci w wieku 3-6 lat.

Jednak w wyjątkowych przypadkach dziecko może zacząć chodzić do przedszkola, kiedy ma 2,5 roku. O przyjęciu do przedszkola dziecka, które ma 2,5 roku decyduje dyrektor przedszkola (dziecko w tym wieku nie może korzystać z rekrutacji).

Dzieci, które mają 6 lat muszą chodzić do przedszkola. Dlatego – jeśli twoje dziecko ma 6 lat  możesz mieć pewność, że urząd gminy lub miasta zapewni dla niego miejsce w przedszkolu. Urząd gminy lub miasta musi zapewnić również miejsca w przedszkolach wszystkim dzieciom, które mają 3, 4 i 5 lat i ich rodzice chcą, żeby dzieci chodziły do przedszkola.

Co musisz przygotować?
  • zadzwoń i umów się na wizytę, by podpisać umowę.
Co musisz zrobić?
  1. Wybierz nasze przedszkole. 🙂
  2. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.
  3. Przyjdź do przedszkola i dopełnimy razem formalności!
Ile zapłacisz?

Usługa zgodnie z cennikiem (patrz niżej).

Terminy zapisów

Rekrutacja trwa cały rok. Możesz przyprowadzić swoje dziecko do nas w każdej chwili (zadzwoń i umów się na spotkanie).

Zasady rekrutacji

Decyduje kolejność podpisania umów o świadczenie usług w zakresie wychowania przedszkolnego.

OFERTA BAJKOWEGO PRZEDSZKOLA

OPŁATY JEDNORAZOWE:

WPISOWE

jednorazowa, bezzwrotna
W ramach wpisowego przygotowujemy dla dzieci wyprawkę (przybory higieniczne, fartuszek, poduszka, kocyk, artykuły plastyczne, wydarzenia organizowane w przedszkolu [koncerty muzyczne, teatrzyki, imprezy przedszkolne]).

UBEZPIECZENIE DZIECKA

ok. 45 zł

jednorazowo na początku roku przedszkolnego

PODRĘCZNIKI DO ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH I JĘZYKA ANGIELSKIEGO

do ustalenia

wydatek jednorazowy na początku roku przedszkolnego

CZESNE MIESIĘCZNIE NA ROK 2023/2024

750zł

zawiera pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach od 6.45-17.00, zajęcia podstawowe
znajdujące się w cenie czesnego, posiłki, zajęcia systematyczne i okolicznościowe.

Oferujemy w cenie czesnego:

• wykwalifikowany personel pedagogiczny
  • nowoczesne metody pracy z dzieckiem
  • nauczanie przez zabawy, gry
  • pełną realizację podstawy programowej MEN
  • pobyt na świeżym powietrzu, atrakcyjny plac zabaw (w budowie)
  • domowe, smaczne posiłki (śniadanie, II śniadanie, obiad)
  • naukę języka angielskiego
  • zajęcia umuzykalniające (rytmika)
  • zajęcia ruchowe – aktywne słuchanie muzyki
  • domową atmosferę
  • spotkania z ciekawymi ludźmi
  • zajęcia plastyczne i techniczne
  • sensoplastyka
  • logopedia
  • koncerty muzyczne
  • teatrzyki
  • pełną indywidualizację pracy z dziećmi
  • monitoring

Zajęcia dodatkowe (dodatkowo płatne, po zniesieniu obostrzeń, przeprowadzane będą przez osoby do tego uprawnione)

• judo
  • zajęcia matematyczne
  • piłka nożna
  • taniec
  • dodatkowy język obcy
  • propozycje Rodziców wg. zainteresowania dzieci

NASZE PRZEDSZKOLE JEST OTWARTE NA WSZELKIE PROPOZYCJE, ORGANIZOWANIA INNYCH ZAJĘĆ DODATKOWYCH.