O NAS

Poznaj nasza kadrę i dowiedz się wiecej o nas!

O NAS

Jesteśmy przedszkolem niepublicznym o profilu nastawionym na rozwijanie wyobraźni i twórczości naszych podopiecznych. Czynnikiem zapewniającym poczucie bezpieczeństwa dzieci jest ciepła i życzliwa atmosfera, której wzmocnieniem jest klimat wnętrza i wystroju sal. Wszystko to sprawia ze dzieci czuja się tutaj jak w domu. Jeśli trafiliście do nas znaczy to ze szukacie idealnego miejsca dla swojego dziecka. świetnie się składa. To miejsce powstało bowiem z pasji i chęci stworzenia idealnego miejsca dla najmłodszych. Głównym celem w naszym przedszkolu jest tworzenie miejsca do którego dzieci będą chciały wracać.

W naszej placówce odbywają się zajęcia manualne , plastyczne, muzyczno-ruchowe, gospodarstwa domowego, języka angielskiego, terapia Logopedyczna. Dzieciom proponujemy również wiele zabaw rytmicznych.  Codziennie też czytamy i opowiadamy baśnie, by przy nich odpocząć. Przedszkole organizuje także przy współpracy rodziców i dzieci różne uroczystości: m.in. Boże Narodzenie, Wielkanoc, dzień babci i dziadka, dzień dziecka, urodzinki, święta narodowe.

Naszym podopiecznym zapewniamy:

• zrozumienie i szacunek,
  • indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • rozwijanie uzdolnień plastycznych muzycznych i językowych,
  • przestrzenne sale edukacyjne,
  • zdrową i smaczną domową kuchnie

Nasza Kadra:

GRUPA: TYGRYSKI

Wiek dzieci: 3 lata

Klaudia Tymczyszen

Nauczyciel

Klaudia ukończyła studia II stopnia na kierunku Pedagogika. W pracy z dziećmi jest zawsze uśmiechnięta i w pełni oddana.

Na codzień jest spełnioną mamą Antosi, dzięki czemu codziennie doświadcza i uczy się o rozwoju i zachowaniach małych dzieci.

Interesuję się sensoplastyką oraz logorytmiką. Praca z dziećmi motywuje ją do poszerzania wiedzy i kwalifikacji w zakresie pracy artystycznej z dziećmi.

Julia Stachowiak

Pomoc

Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęła jako wolontariuszka z dziećmi niepełnosprawnymi. Jest animatorem czasu wolnego oraz animatorem zabaw dla dzieci. Doświadczenie zawodowe uzyskała w grupie żłobkowej. Jej pasją, jaką jest praca z dziećmi, przejawia się przede wszystkim w indywidualnym podejściu. Dzieli ich radości i smutki, ceni sobie ich szczerość i wdzięczność. Dzieci są dla niej inspiracją. Największym sukcesem jest dla niej obserwowanie progresywnych zmian i postępów, jakie czynią każdego dnia.

GRUPA: LWIĄTKA

Wiek dzieci: 4 lata

Ewa Zięba

Nauczyciel

Ukończyła edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych i pedagogikę (spec. wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe). Odbywała praktyki w szkołach i przedszkolach Montessori i wielokrotnie realizowała autorskie warsztaty twórcze. Pasjonuje ją poszukiwanie takich metod pracy z dzieckiem, które pozwalają rozwijać naturalne dary wyobraźni, kreatywności i ciekawości świata małego człowieka. Prywatnie uwielbia wędrówki górskie, lubi się uczyć języków obcych, a do jej  ulubionych dziedzin sztuki należy malarstwo i grafika.
Patrycja Jazdończyk

Pomoc

Studentka pedagogiki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uwielbia zabawę i naukę z dziećmi. Uśmiech dzieci jest dla niej najważniejszy. Bardzo łatwo nawiązuje relacje z dziećmi. Jej pasją są podróże, sport i zdrowy tryb życia.

GRUPA: SMERFY

Wiek dzieci: 5 lat

Karolina Cerańska

Nauczyciel

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Pedagogika, spec. edukacja elementarna i wychowanie fizyczne) oraz Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu (Pedagogika, spec. edukacja prozdrowotna). Jej największą pasją jest sport, a przede wszystkim taniec. Jest instruktorem tańca, instruktorem sportu, animatorem czasu wolnego, animatorem zabaw dla dzieci, instruktorem Zumba Fitness i instruktorem tenisa. Wielokrotnie uczestniczyła w obozach sportowych i koloniach jako wychowawca.
Praca z dziećmi to jej powołanie i pasja. Jest nauczycielką, która stara się aby dzieci czuły się w przedszkolu jak w domu. To tutaj dzieci poprzez zabawę poznają świat.
Adrianna Spychała

Pomoc

Adrianna, studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Swoje doświadczenie zbierała jako opiekunka dziecięca dla klientów indywidualnych oraz jako animatorka czasu wolnego.
Interesuję się arteterapią oraz rozwojem osobistym. Jej największą pasją jest teatr i aktorstwo, co z radością wykorzystuję w pracy z dziećmi.